Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

>

AKP PROGRESS - produkcja maszyn i urządzeń przemysłowych

Antonina Górska 2020-12-25 0 komentarzy
AKP PROGRESS - produkcja maszyn i urządzeń przemysłowych

Spółka ta jest producentem maszyn i urządzeń, który korzysta z własnych i oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Wiele z nich było jednak doskonalonych przez lata, gdyż przedsiębiorstwo, stawiając na nowoczesność, bogato czerpie z doświadczenia i dokonań swojego poprzednika. Jego obecny właściciel był zresztą wieloletnim pracownikiem w DOZAMET. Miał liczne sukcesy na polu projektowo-produkcyjnym.

Z racji tego, że wiele współczesnych fabryk wciąż używa maszyn dawniej tam wykonanych, przedsiębiorstwo ciągle ma w ofercie części zamienne do nich. Co więcej, nawet gdy konkretny i rzadki element jest już niedostępny, pracownicy chętnie wykonają jego kopię na indywidualne zamówienie klienta. Dotyczy to zarówno urządzeń produkowanych przez długie lata w Dolnośląskich Zakładach Metalurgicznych, jak i później, w Technical Nowa Sól. To drugie przedsiębiorstwo stanowiło pewien okres przejściowy pomiędzy upadkiem zakładu w minionym wieku a powołaniem obecnej spółki.

Obecna produkcja skupia się na dostarczaniu nowoczesnych, bezawaryjnych, wysoce funkcjonalnych i indywidualnie dopasowywanych do potrzeb konkretnego zakładu:

  • przenośników (m.in. kubełkowych, śrubowych, taśmowych),
  • mieszarek (np. lemieszowych, pobocznicowych, turbinowych),
  • śrutownic i piaskarek do obróbki ściernej,
  • sit poligonalnych i suszarko-chłodziarek.

Dziś nowosolska działalność AKP PROGRESS chce być godnym kontynuatorem tradycji poprzednika. Stale inwestuje więc zarówno w nowoczesny park maszynowy, jak i wykształconą kadrę pracowniczą. Oferuje też klientowi kompleksowy serwis, prace wdrożeniowe i modernizacyjne.

Skomentuj wpis