Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

>

Czujniki TPMS do BMW

Marcelina Gajewska 2021-05-18 0 komentarzy
Czujniki TPMS do BMW

Odkąd stały pomiar ciśnienia w kołach stał się obowiązkowy, 70 % samochodów wypuszczanych na rynek ma fabrycznie zamontowane urządzenie do monitorowania. Jednak w przypadku eleganckich aut z alufelgami rodzi to komplikacje podczas sezonowej wymiany ogumienia. Dlatego na stronie xfelgi.pl można zaleźć czujniki TMPS do aut z wyższej półki. To najprostszy sposób, by uniknąć demontażu podzespołów dodanych na taśmie fabrycznej i przekładania ich do nowych felg.

Przy wymianie obręczy na wyjątkowy, elegancki model, to niewielkie urządzenie pomiarowe okazuje się wręcz niezbędne. Działa na innej zasadzie niż podzespoły montowane bezpośrednio w kołach. Nie wymaga ingerencji w jakiekolwiek miejsce w pojeździe. Elektroniczny gadżet wielkości pilota podczas jazdy mierzy częstotliwość obrotu kół i wyciąga z nich uśredniony wynik. Pomiar jest bardzo precyzyjny i miarodajny. Zawsze wskaże, kiedy należy użyć kompresora w celu wyrównania stanu powietrza w oponach.

Decydując się na nowe felgi do BMW nie trzeba już stawać przed komplikacjami w postaci wymiany czujników w kołach. Wystarczy proste i niedrogie rozwiązanie, które zapewni legalną jazdę i stały dostęp do informacji o stanie opon. Dodatkowo standardowy czujnik TMPS jest wyposażony w funkcję zapamiętywania ostatnich ustawień. Wystarczy sklonować wartości wyjściowe, by po wymianie opon na letnie lub zimowe nie robić tego od nowa. Należy jedynie dopilnować, by każde koło trafiło na swoje poprzednie miejsce. Przenośne detektory znacznie ułatwiają wybór i założenie nowych alufelg.

Skomentuj wpis