Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

>

Dla kogo Geneo Tripollar?

Marcelina Gajewska 2023-06-30 0 komentarzy
Dla kogo Geneo Tripollar?

Jeśli komuś wydaje się, że świetny wygląd twarzy mogą zapewnić tylko poprawiające urodę zabiegi medycyny estetycznej, jest w błędzie. Kosmetyka także ma wiele do powiedzenia, zwłaszcza że obecnie coraz częściej wykorzystuje nie tylko preparaty, które także są wysoko zaawansowane, ale też specjalne urządzenia. Są to sprzęty korzystające z różnych technologii, jak na przykład Geneo Tripollar, wykorzystujący zjawisko fal radiowych. Z urządzenia tego korzysta się w koszalińskim salonie kosmetycznym Magdalena Maluje, a zabieg jest świetnym rozwiązaniem dla wielu osób.

Jego efekty są wszechstronne - to dogłębne nawilżenie i odżywienie skóry oraz jej widoczna rewitalizacja, co może przydać się w przypadku jej zmęczenia, przesuszenia czy ziemistości. Na zabieg powinny zdecydować się między innymi kobiety mające za sobą stresujący okres, uskarżające się na kiepski stan cery po zimie czy mające pogorszony stan skóry ze względu na stosowanie diety ubogiej w ważne składniki. Oczywiście najlepsze efekty daje wykonanie całego pakietu zabiegów, ale już jedna sesja może wiele zmienić w wyglądzie skóry.

Bardzo ważnym efektem działania tej technologii jest też odmładzanie. Fale radiowe i silne odżywienie skutkują nie tylko spłyceniem zmarszczek i zmniejszeniem widoczności bruzd, ale też poprawą owalu twarzy. W dodatku efekty widoczne są także w dalszej perspektywie, gdyż zabieg stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, czyli substancji odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry. Jest to bardzo dobra alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej, którym nie każdy chce się poddawać, choćby ze względu na mało naturalny wygląd po zastosowaniu wypełniaczy. Tutaj ponownie - najlepsze efekty przynosi wykonanie serii zabiegów.

Skomentuj wpis