Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

>

Filtry przemysłowe - czym się charakteryzują?

Martyna Błaszczyk 2023-06-11 0 komentarzy
Filtry przemysłowe - czym się charakteryzują?

Produkty oferowane przez firmę INSTAL-FILTER SA spełniają wszystkie normy emisyjne i jakościowe ustanowione zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej. Filtry przemysłowemają szeroki zakres zastosowań, wykazują się wysoką odpornością mechaniczną, a także niezawodnym, bezawaryjnym działaniem.

W ofercie firmy znaleźć można filtry workowe:

  • pionowe,
  • poziome.

Pierwsze charakteryzują się przede wszystkim tym, że mogą oczyszczać znaczne ilości gazów. Ich zastosowanie ma wiele korzyści. Do najważniejszych można zaliczyć chociażby to, że mogą odpylać gazy wysokotemperaturowe. Co więcej, w komorach filtrów pionowych ułatwione jest opadanie pyłów.

Filtry workowe poziome są nowoczesne, zapewniają skuteczne odpylanie, a także są ekonomiczne zarówno w montażu, jak i późniejszej eksploatacji. Filtry te, podobnie jak pionowe, mają zastosowanie w niemal wszystkich gałęziach przemysłu - od hutniczego, po spożywczy czy chemiczny. Ten rodzaj filtrów służy do odpylania gazów zimnych, gorących, a także wybuchowych mieszanin pyłowo-powietrznych.

Rozwiązania oferowane przez tę firmę są dopasowane do potrzeb klientów. Przedsiębiorstwo wyróżnia też kompleksowa obsługa inwestycyjna - klienci otrzymują projekt, a po jego zaakceptowaniu filtry lub inne wybrane urządzenia są produkowane, dostarczane i montowane. Klienci mogą liczyć również na szkolenie z zakresu eksploatacji urządzeń, a także serwis filtrów. Jakość proponowanych rozwiązań jest potwierdzona certyfikatami, między innymi Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Skomentuj wpis