Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

>

Jaka tapeta dla chłopca?

Barbara Nowakowska 2023-11-11 0 komentarzy
Jaka tapeta dla chłopca?

Wyjątkowo atrakcyjne wzory tapet do pokojów dziecięcych, czy to niemowlaków, czy kilkulatków bądź uczniów, sprawiają, że warto wybierać te dekoracje. Wpierw jednak trzeba upewnić się, że stawia się na produkty wysokiej jakości, czyli przede wszystkim bezpieczne, nietoksyczne, pozbawione np. niebezpiecznych barwników. Warto też stawiać na artykuły o podwyższonej trwałości, zwłaszcza do pokojów kilkulatków, gdyż w przypadku młodszych dzieci zabrudzenia na ścianach, pochodzące od brudnych rączek czy fantazji malarskiej, nie są rzadkością. Dobre tapety są zmywalne, można zatem z łatwością usunąć ślady z dżemu czy kredek, uzyskując nieskazitelną czystość ścian.

Oczywiście szczególnie ważne są też motywy. Sklep Decormint ma wiele atrakcyjnych tapet do dziecięcych pokojów, z łatwością można zatem znaleźć piękny produkt do udekorowania pokoju noworodka, kilkulatka czy ucznia, z podziałem na płcie. Jaka będzie dobratapeta dla chłopca? W przypadku starszego syna oczywiście warto zapytać go o zdanie bądź umieścić na ścianie (bądź ścianach) motywy zgodne z jego preferencjami, jak kosmos, samochodziki, dzikie zwierzęta itp. Propozycje sklepu to między innymi:

  • czarno-białe lamparty na białym tle,
  • pastelowe niebo nocą,
  • słoniki na żółtym tle,
  • dinozaury,
  • kosmos.

Nie wszystkie proponowane motywy mają wyraźnie chłopięcy czy dziewczęcy charakter, wiele z nich jest uniwersalnych, co będzie świetnym wyborem między innymi do pokojów zamieszkiwanych przez rodzeństwo. Wszystkie są piękne, wprowadzają przyjemny i optymistyczny nastrój.

Skomentuj wpis