Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

>

Komu zlecić wycenę mieszkania?

Marcelina Gajewska 2022-07-15 0 komentarzy
Komu zlecić wycenę mieszkania?

O tego rodzaju dokument należy poprosić certyfikowanego rzeczoznawcę majątkowego. Uwzględni on w swoich obliczeniach wiele istotnych kwestii, nie tylko stan mieszkania, ale też jego lokalizację czy dostęp do przydatnej infrastruktury. Inwestor powinien pamiętać, że tego typu dane również mają wpływ na ostateczną wycenę nieruchomości. 

Firmą, której kadra jest w stanie wykonać operat, jest FREEHOLD Martyna Owczarczyk-Dęga. Biuro ma swoją siedzibę w Warszawie i głównie zajmuje się obsługą mieszkańców stolicy, jednak pracownicy mogą podjąć się także wyceny mieszkania, domu lub innego rodzaju powierzchni użytkowej (zagospodarowanej lub nie), zlokalizowanych w okolicznych miejscowościach.

Dysponując opracowanym przez certyfikowanego realizatora operatem oraz kosztorysem danej nieruchomości, można dołączyć tego rodzaju dokumenty do wniosku kredytowego. Taka inwestycja jest opłacalna, gdyż większość banków w Polsce interpretuje posiadanie takiej wyceny na korzyść wnioskodawcy. Sam koszt wykonania operatu nie jest wygórowany, biorąc pod uwagę osiągane dzięki niemu zyski. 

Kadra wykonawcy zapewnia, że do realizacji każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu dokument opracowany jest rzetelnie i z zachowaniem ustalonego ze zamawiającym usługę terminu. Pracownicy legitymują się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Mają na swoim koncie wiele wycen dotyczących różnych rodzajów nieruchomości. Ze świadczeń, jakie oferuje biuro, mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i klienci biznesowi. Kadra może podjąć też długoterminową współpracę z inwestorami poszukującymi wsparcia przy szacowaniu kosztów ich kolejnych nabytków traktowanych jako lokata kapitału.

Skomentuj wpis