Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

>

Szkoła tańca zaprasza na zajęcia dla dzieci w Pruszkowie

Patryk Bąk 2022-02-22 0 komentarzy
Szkoła tańca zaprasza na zajęcia dla dzieci w Pruszkowie

Dbając o prawidłowy rozwój dzieci, wielu rodziców stara się zapewnić im jak najlepsze warunki. Dlatego często szukają ciekawych zajęć, rozwijających fizycznie i umysłowo. Udowodniono naukowo, że taniec ma niezwykle pozytywny wpływ na psychikę dziecka. Rozwija wyobraźnię, daje umiejętność współpracy w grupie i co dla wielu jednostek niezwykle ważne, uczy pewności siebie. Szkoła ze strony top-dance.pl prowadzi taneczne zajęcia dla dzieci w Pruszkowie. Przyjmuje na kursy już trzyletnie maluszki, które pod okiem doświadczonych trenerów uczą się rozpoznawać rytmy i wykonywać podstawowe kroki popularnych rodzajów tańca.

Dzięki uczestnictwu w zajęciach z tańca ruchy dziecka stają się bardziej skoordynowane, płynne i sprężyste. Rozwija się też poczucie rytmu i wzrasta wrażliwość muzyczna. Szkoła tańca z podanego linku opiera naukę na zabawie, dlatego dzieci uwielbiają te zajęcia. Wiele z nich kontynuuje ją już w grupach początkujących w uczniowskim klubie sportowym. Poprzez taniec starsze dzieci uczą się samodyscypliny i rozwijają wiele cech społecznych. 

Trenerzy pracujący w szkole, to osoby po studiach wyższych z przygotowaniem pedagogicznym, którzy są też mistrzami krajowymi i międzynarodowymi. Z prawdziwą pasją przekazują swoje umiejętności młodszym. Kadra szkoły opracowała autorski program nauczania, który jest sumiennie realizowany, a stopień trudności dobierany jest do indywidualnych możliwości uczestników kursu.

Szkoła zaprasza też dzieci i młodzież na coroczny, wakacyjny obóz taneczny. Jest to oferta dla wszystkich tych, którzy lubią tańczyć niezależnie od tego, czy traktują taniec jako hobby, czy wiążą z nim większe nadzieje. Szczegółowy program obozu dostępny jest na podanej stronie.

Skomentuj wpis