Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

>

transport grecja

Aurelia Pawłowska 2021-02-17 0 komentarzy
transport grecja

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem importantcargotraffic.pl można zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy. Właściciel zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy doskonale znają zagraniczne trasy oraz posługują się językiem obcym, co znacznie ułatwia i przyspiesza choćby przejazdy na granicach czy kontrole celne. Przedsiębiorstwo realizuje usługę ekspresowego transportu do Grecji z wykorzystaniem nowoczesnych pojazdów, dopasowanych do rodzaju przewożonych ładunków, w tym również wielogabarytowych pojazdów i maszyn.

Spedycja Grecja - Polska 

Kierowcy są w stanie dotrzeć w dowolne miejsce w Grecji i zapewniają odpowiednie zabezpieczenie wszystkich przewożonych towarów. Co ważne, pracownicy zajmą się także załadunkiem i późniejszym rozładunkiem, aby klient miał pewność, że nic nie ulegnie zniszczeniu. Firma oferuje transport:

  • całopojazdowy (samochody osobowe i ciężarowe, maszyny rolnicze i budowlane, czołgi),
  • paletowy,
  • ładunków ponadnormatywnych, specjalnych i niebezpiecznych, które wymagają ADR.

Stali klienci, którzy współpracują od lat z firmą, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i specjalne warunki. Jednak warto zaznaczyć, że marka podejmuje się także pojedynczych zleceń i transportu do oraz z Grecji. Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce oraz w kraju docelowym. Dyspozytorzy zadbają, aby klient oraz kierowca posiadali wszystkie wymagane dokumenty i pozwolenia. Dzięki temu transport przebiegnie bez problemów i w ustalonym wcześniej terminie.

Skomentuj wpis