Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

Najlepsi przedsiębiorcy w Sieci

>

Zgodne z wymaganiami, profesjonalne odlewy z metalu

Barbara Nowakowska 2020-07-19 0 komentarzy
Zgodne z wymaganiami, profesjonalne odlewy z metalu

Wśród najczęściej stosowanych przez markę technik odlewniczych, można wymienić m.in. formowanie piaskowe oraz kokilowe, które są dopasowywane do określonego zlecenia, jak i wymagań klienta, co do ostatecznego wyglądu odlewów. Na stronie internetowej  firmy, która dostępna jest pod adresem karomet.pl można zapoznać się ze szczegółową ofertą usług, a także galerią zrealizowanych projektów dla wielu krajowych, jak i zagranicznych marek z branży motoryzacyjnej, rolniczej, meblowej oraz elektrycznej i stoczniowej.

Wszystkie odlewy z metalu są wykonywane zgodnie z parametrami określonymi przez klienta - poszczególne elementy wyróżniają się wysoką trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne, w tym również uszkodzenia mechaniczne. W kwestii ceny za realizowane usługi oraz terminu wykonania odlewów, to tutaj także wszystko jest ustalane indywidualnie z przedstawicielem danej firmy. 

W ofercie marki dostępne są następujące usługi:

  • odlewy z brązu i mosiądzu,
  • formowanie stopów wykonanych z aluminium,
  • odlewanie miedzi oraz innych metali.

Marka działa na rynku już od kilkudziesięciu lat i stale się rozwija, a także inwestuje w nowoczesny park maszynowy, aby zagwarantować klientom szybką i precyzyjną realizację zleceń. Pracownicy chętnie doradzą również przy doborze określonych metali, czy ich stopów, aby osiągnąć zadowalający i zarazem trwały rezultat. Dodatkową usługą firmy jest projektowanie i wykonawstwo form oraz modeli odlewniczych na podstawie dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta.

Skomentuj wpis